Kuna hommikusöök on päeva kõige tähtsam söögikord, siis paneme sellele rõhku meiegi. Ettetellimisel ootab Sind hosteli kööginurgas peale ärkamist maitsev söögipoolis. Kui tahad magusa une silmast saamiseks enne hommikusööki teha väikese jalutuskäigu, siis hostelist 500 m radiuses leidub mitmeid omanäolisi söögikohtasid, kes kõik ootavad Sind juba varavalges hommikukohvile.

Ilma Kaali kraatrit ja Sõrve tuletorni nägemata on saarelt lausa patt ära minna. Hostelist 200 m kaugusel asuvast bussijaamast väljuvad maakonna liinibussid, mille graafikud leiad siit. Kui aga aega napib või tahad lihtsalt Saaremaa ilu kogeda enda tempos, siis selleks pakume Sulle jalgratta või auto rentimise võimalust. Hinnad on igati mõistlikud. Anna meile oma soovist aegsasti teada ja just Sulle sobiv sõiduvahend ootab Sind hostelisse jõudes maja ees.


visitSaaremaa
Kui sõiduvahend leitud, tuleb paika panna teekond, millele asuda. Saaremaal on pakkuda nii lummavalt kauneid loodusvaateid, aukartustäratavat ajalugu kui ka põnevaid tegevusi. Kõik saare vaatamisväärsused, mille vahelt just endale meelepäraseda valida, leiat SIIT. Kui ilm õues uitamist ei soosi, võid päeva mõnusalt ära sisustada saare spaahotellide basseinides-saunades. Täiusliku reisielamuse saamiseks võta kindlasti päevaplaanidesse ka mõni meeldejääv üritus.

visitSaaremaa

Kui tunned, et Kuressaare sigin-sagin ei ole päris Sinu jaoks, siis pühi linnatolm jalgadelt ja tule maale. Oleme selle tarbeks voodid ära teinud Kuressaarest 35 km kaugusel saare põhjarannikul asuvas Andruse mahe-ja turismitalus. Metsade ja põldude vahel ootab Sind hubane talukompleks, kus lisaks pererahvale ja turistidele uudistavad ringi ka koduloomad, kelle kasvatamisega mahetalus tegeletakse.